блог spensor

Ремонт преса виробництва часів СССР

Ось декілька днів тому завершив ремонт преса радянського виробництва, особливість цього преса що на насосі іде ущільнення метал по металу, тобто не має манжет чи колець, тільки брудознімач. У даному насосі було замінено всю клапанну групу, брудознімач малого штока, притерті сідла клапанів, вимиті, вичищені канали насоса, замінено ущільнення на масляному резервуарі, залито нове масло. Також промито шланг високого тиску. На циліндрі преса замінили О-рінг кольца, я точно не памятаю розмір або 68х6, або 78х6, прошліфовано шток циліндра та прохонінговано сам циліндер. Зібрав прес запрацював, провірив тиск тримає, нічого не підтікає, можна віддати людині хай користується на радість. 

  

Наплавка по чугуну

У відео забув додати головне добре нагріти чугунну деталь, і після наплавки також деякий час прогрівати горілкою, зручно робити у двох. Проточую різцем сплавом ВК8, іноді витримує іноді сколює чи сідає, головне не спішити і бути уважному. 

  
Переглянути відео на цю тему : 

Ремонт, наплавка штока гідроциліндра

Вирвало верхній шток гідроциліндра, було прийнято рішення наростини бурт, що утримує шток від виходу на 2 мм на сторону, будова гідроциліндра дозволяє це зробити. Наплавляв напівавтоматом товщина дроту 1 мм, виставив шток у токарному станку по індикатору, проточив у розмір, прошліфував поверхню. 

  

Грибок для домкрата

Знову рутинна робота яку доводиться часто виконувати. Процес проходить так, відрізаю кругляк відповідного діаметра та довжини на ленточній пилі, торцую на токарному висверлюю отвір та потай, пізніше болгаркою прорізаю пази, запресову на винт домкрата та заклепую бородком. Декілька фото з мобільного.

  

Царапини циліндра та штока домкрата.

Хочу показати які бувають царапини основного циліндра та штока домкрата. Фото роблено телефоном за якість вибачайте, глибина царапин досягає 1,5 мм. Домкрат не підлягає ремонту, ремонт цього домкрата економічно не вигідний, тобто затрати на ремонт досягають вартості нового домкрата. 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - блог spensor