Саморобний Сабвуфер!

    Друг подарив мені нову головку Boschmann V-1240XYB. Стояла вона в мене дома десь місяць часу, пізніше я вирішив зробити САБ. Прочитавши багато статей із мережі internet та журналів "АвтоЗвук", я вирішив що САБ у мене буде закритого типу.  

    Головка Boschmann V-1240XYB - це діаметром 12 дюймів тобто 300 мм., частотним діапазоном  32-500 Гц, номінальним імпедансом 4 Ом, максимальною потужністю 500 Ват.

    Самим важким в процесі виготовлення САБА це було точно вирахувати об’єм ящика. Трохи порившись в Інтернеті я знайшов декілька програм які вираховують об’єми для САБІВ, запустивши програму  я визначив точно – мені треба робити ящик на 25 літри. Ще трохи порившись в мережі Інтернет я знайшов програму де задаєш об’єм вона вираховує розміри для різних типів САБА.

     За одну пляшку горілки “Княгинен” у сусіда я взяв 0,4 листа фанери 18 мм.  та 100 штук саморізів по дереву. В магазині будматеріалів я купив селіконовий герметік яким промазував стики фанери, так як рівно врізати електролобзіком фанеру товщиною 18 мм я не зміг (думаю професіонал також не зможе ). Скріпляв стінки ящика саморізами через 5 см один від одного (щоб не розколоти фанеру свердлив отвори діаметром 3мм.)

 

   Вирізав отвори для самої головки та під єднання дротів до неї.

     Обтягнувши ящик карпетом та встановивши та прикріпивши саму головку Boschmann V-1240XYB та комутаційний блок у мене вийшов цілком пристойний, і на вигляд, і у плані звучання САБ закритого типу із максимальною потужністю 500 Ват.

     Збирав САБ я 1,5 року назад, тому деякі нюанси побудови міг пропустити.