Ви є тут

Головна

Майстерня

Саморобні та заводські інструменти, хитрості для маленької майстерні любителя саморобок. 

 

Випробував міні горн із тормозного барабана та вилив заготовку на двойний шків профіль А. При токарній обробці у заготовки пустот не виявили, отже даний спосіб цілком задовольняє потребу. Із слів досвідченого коваля антрацитовим вугіллям буде краще плавитись.

Ще одним новорічним подарунком є паяльник українського виробника потужністю 150 ВАТ. Паяльник потрібна штука, я б навіть сказав: "будь-який поважаючий себе господар повинен мати його в господарстві". У мене є паяльники на 25 та 40 ВАТ, але бувають роботи де не вистачає прогріття паяльника на 40 ВАТ, от я і вирішив придбати потужний паяльник.

  

Включив штангенциркуль працює і досить великі цифри, що буде корисно старшим людям думаю можна і без окулярів розгледіти цифри екрана. Знаю одного хорошого токаря у якого підсвідомо якщо права рука бере штангенциркуль то ліва тягне із кишені окуляри.

  

Знайомий попросив зварити не велику метало конструкцію у нього на балконі із профільної труби. День перед поїздкою я задумався, що мені потрібно із собою взяти, так як їхати прийдеться автобусом хотілося як найменшої сумки. Отже вирішив зварювальний інвертор, маленька болгарка, зварювальні кліщі, електроди, круги, рулетка, маркер і звичайно потрібно брати кутник під 90 градусів та 45 градусів. Кутники під 90 градусів у мене великі а під 45 взагалі не має, завжди в гаражі ріжу на будь який кут відрізним, але його я точно автобусом не повезу. У магазин іти вже було пізно от і я вирішив зробити саморобний не великий кутник під 45 та 90 градусів і цим вбити двох зайців.

  

Знову обновлення мого інструментального парку - кутова шліфмашина MAKITA GA5030. По тихеньку просувається робота і є не велика віддача, так як на даний час найчастіше я працюю в гаражі болгаркою тому я вирішив придбати КШМ тобто - кутову шліфувальну машину (дальше по тексту болгарка). Так як попередні три болгарки у мене були китайського виробника я вирішив цього разу прикупити щось брендовіше і мій вибір впав на маленьку болгарочку за неї ще кажуть "одноручка" тобто для однієї руки. Забігаючи на перед я скажу що дійсно нею досить добре та зручно працювати однією рукою, ще у неї є плюс, що дорізаються абразивні круги майже до металевого кільця (круги практично використовуються повністю). 

  

Сторінки

РЕКЛАМА

Лічильник

Випадкове фото