Майстерня

Плавка алюмінія для шківа

Поділитись: 

Випробував міні горн із тормозного барабана та вилив заготовку на двойний шків профіль А. При токарній обробці у заготовки пустот не виявили, отже даний спосіб цілком задовольняє потребу. Із слів досвідченого коваля антрацитовим вугіллям буде краще плавитись.

Радіоприймач

Поділитись: 

Для фонової музики у майстерні саме те що потрібно, можна на природу із собою взяти, на річку, і просто у подорож. Можна радіо FM послухати можна пісні з карти чи USB, самий ефект в тому що при включенні наступного разу пам'ятається пісня остання яка програвала, і є можливість видалення пісні прямо з карти пямяти тобто записав багато пісень слухаєш не подобається натиснув кнопку del і вже немає пісні.

  

Моя гараж-майстерня

Поділитись: 

Кожний із нас свій вільний час проводить як йому подобається, наприклад я полюбляю годинку чи дві після основної роботи попрацювати чи просто відпочити у гаражі. Так як основний мій заробіток пов'язаний із сферою ІТ технологій а це у більшості випадків сидячий спосіб заробляння грошей, то одну дві годинки на день розім’ятись у гаражі іде тільки на користь.

  

Підписатися на RSS - Майстерня