Огляд інструменту

Паяльник

Поділитись: 

Ще одним новорічним подарунком є паяльник українського виробника потужністю 150 ВАТ. Паяльник потрібна штука, я б навіть сказав: "будь-який поважаючий себе господар повинен мати його в господарстві". У мене є паяльники на 25 та 40 ВАТ, але бувають роботи де не вистачає прогріття паяльника на 40 ВАТ, от я і вирішив придбати потужний паяльник.

  

Клеючий пістолет

Поділитись: 

Скріпити декоративні прикраси, відремонтувати взуття, склеїти місця стиковок ДСП, лінолеуму, дерев’яних та пластикових поверхностей. Вирішити ці проблеми допоможе один прибор клеючий пістолет,  ще багато можна писати про можливості клеючого пістолета. 

  

Електронний штангенциркуль (Китай)

Поділитись: 

Включив штангенциркуль працює і досить великі цифри, що буде корисно старшим людям думаю можна і без окулярів розгледіти цифри екрана. Знаю одного хорошого токаря у якого підсвідомо якщо права рука бере штангенциркуль то ліва тягне із кишені окуляри.

  

Кутова шліфмашина MAKITA GA5030 + відеоогляд

Поділитись: 

Знову обновлення мого інструментального парку - кутова шліфмашина MAKITA GA5030. По тихеньку просувається робота і є не велика віддача, так як на даний час найчастіше я працюю в гаражі болгаркою тому я вирішив придбати КШМ тобто - кутову шліфувальну машину (дальше по тексту болгарка). Так як попередні три болгарки у мене були китайського виробника я вирішив цього разу прикупити щось брендовіше і мій вибір впав на маленьку болгарочку за неї ще кажуть "одноручка" тобто для однієї руки. Забігаючи на перед я скажу що дійсно нею досить добре та зручно працювати однією рукою, ще у неї є плюс, що дорізаються абразивні круги майже до металевого кільця (круги практично використовуються повністю). 

  

Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-295

Поділитись: 

У моїй гараж-майстерні появився новий зварювальний напівавтомат інверторного типу Kaiser MIG-295.

  

Підписатися на RSS - Огляд інструменту